o nas

Gemini to rodzinna firma która działa na rynku od 2005 roku. Swoją działalność rozpoczynaliśmy przy ul. Mogilskiej 109, a następnie rozszerzyliśmy ofertę przy ul. Prandoty.

Obecnie w jednym z największych salonów w małopolsce przy ul. Balickiej 117 na ponad 200 m2 możecie Państwo zapoznać się z bogatą ofertą bagażników bazowych montowanych na relingi tradycyjne, relingi zintegrowane, w fabryczne punkty montażu i na dach normalny. Posiadamy również dużą ofertę boxów samochodowych, uchwytów rowerowych na dach, na hak samochodowy lub klapę bagażnika samochodu. W ofercie również uchwyty narciarskie, łańcuchy śniegowe oraz inne akcesoria przydatne w podróży samochodem.

Gemini bagażniki-krakow.pl
Gemini bagażniki-krakow.pl

Nasz salon usytuowany jest przy ul. Balickiej 117 w dzielnicy Bronowice w bliskiej odległości od centrów handlowych Galeria Bronowice, IKEA, OBI, Giełdy kwiatowej i narciarskiej oraz rekreacyjnych terenów na Woli Justowskiej.

Położenie blisko ciągów komunikacyjnych zapewnia łatwy dojazd z każdego miejsca w mieście. Niewielka odległość od autostrady A4 pozwala na szybki i łatwy dojazd od strony lotniska w Balicach klientom spoza Krakowa.
Przed sklepem znajduje się duży parking z miejscami postojowymi dla naszych klientów gdzie zawsze bez problemu zaparkujesz swoje auto.

Oferujemy produkty firm Thule, Inter Pack, Cruz, Mont Blanc, Atera, Aguri, Kjust, Konig, Veriga oraz innych producentów. W naszym sklepie można zobaczyć i porównać około 50 modeli boxów prezentowanych na stojakach ekspozycyjnych.

Z każdym rokiem poszerzamy zakres naszej działalności, a doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pracy pozwala nam dopasować odpowiednią ofertę do oczekiwań klienta.

Oferujemy fachowe porady w doborze bagażników i boxów oraz możliwość montażu na miejscu bagażników, boxów i akcesoriów do samochodów osobowych

Gemini bagażniki-krakow.pl

asortyment dostępny od ręki

Wahasz się, który model wybrać? W naszym sklepie porównasz je na żywo. Posiadamy na stanie ponad 50 modeli boxów i bagażników. Jeżeli nie posiadamy części do Twojego modelu samochodu – sprowadzimy go.

profesjonalne doradztwo

Z 20 letnim doświadczeniem w branży pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

montaż

Obawiasz się samodzielnego montażu? Nie martw się, zakupione produkty do samochodów osobowych zamontujemy dla Ciebie na miejscu!

Kontakt

ul. Balicka 117
30-149 Kraków

tel: 12 413 23 28

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek:   9 – 18
sobota:  10 – 15